گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور - قرار گرفتن بخشی از مردم در زیر خط فقر ناشی از سو مدیریت هاست
 

قرار گرفتن بخشی از مردم در زیر خط فقر ناشی از سو,مدیریت هاست 

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قرار گرفتن بخشی از مردم در زیر خط فقر یک واقعیت است که عامل آن مربوط به قبل از انقلاب و برخی سو» مدیریت هاست. "هادی مقدسی" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: نامگذاری دهه چهارم انقلاب از طرف مقام معظم رهبری به عنوان دهه عدالت و پیشرفت به صورت توامان چراغ راه ما برای رفع محرومیت و فقر است. نماینده بروجرد با بیان اینکه وجود سو» مدیریت ها موجب شده تا فواصل طبقاتی در کشور شکل گیرد، خاطرنشان ساخت: با اجرای برنامه های کارشناسی شده و گام برداشتن در جهت آرمانهای نظام می توان خط فقر در کشور را محو کرد. نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: ما در شرایط فعلی با واقعیت قرار گرفتن بخشی از مردم کشورمان در زیر خط فقر مواجه ام. وی متذکر شد: عامل این امر مربوط به سالهای قبل از انقلاب و برخی سو» مدیریت هاست. این نماینده مجلس  یکی از اهداف دولت دهم تلاش برای رسیدن به عدالت با کمک از قرآن و رهنمودهای مقام معظم رهبری است تا جامعه ای عاری از فقر داشته باشیم.
مقدسی خاطر نشان کرد: باید بپذیریم هر خانواده ای که سطح حقوق و درآمد آن متوسط باشد، هم در زمره خط فقر قرار گیرد.
وی تصریح کرد: باتوجه به آمار بانک مرکزی و متولیان اقتصادی و حتی وزارت رفاه و تامین اجتماعی می توان نیاز متوسط یک زندگی معمولی در زندگی شهری و روستایی را مشخص کرد. مقدسی اظهار داشت: با  تعیین این حد می توان در جهت فراهم آوردن آن برای تمامی مردم جامعه تلاش را آغاز کرد.
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: عدالت حکم می کند برای حمایت از اقشار زیر خط فقر، با فراهم کردن اشتغال و کار برای آنها، این حداقل زندگی را برای آنها تامین کرد.

نوع مطلب : مجلس شورای اسلامی، 
برچسب ها : زیر خط فقر، نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، مجلس شورای اسلامی،
گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور
گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور
درباره وبلاگ

گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور

مدیر وبلاگ : لیلا شادمان
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :