تبلیغات
گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور - کاهش سهمیه بنزین خودروها به 60 لیتر
 

  رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت خبر داد;

کاهش سهمیه بنزین خودروها به 60 لیتر 

 رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور گفت: سهمیه بنزین سال 89 سه سهمیه 60 لیتری بود که برای آسایش مردم در نوروز 80 لیتر به آن اضافه کردیم.  به گزارش مهر، سردار محمد رویانیان با تاکید بر اینکه بنزین عید امسال 80 لیتر است نه 20 لیتر  گفت: افزایش یا کاهش میزان سهمیه بنزین سال 89 بستگی به اجرای طرح هدفمندی یارانه ها دارد.
رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور با تاکید بر اینکه سهمیه بنزین عید 80 لیتر است،  گفت: برخی رسانه ها در مورد سهمیه عید اشتباه برداشت کردند.
وی با تاکید بر اینکه طبق قانون سهمیه سال 89 باید نسبت به سال 88 کمتر باشد، گفت: نمی خواستیم مردم دچار نگرانی شوند و به همین دلیل برای جلوگیری از سودجویی برخی از افراد، سهمیه  ای را اعلام کردیم که حداقل مشکل پیش آید.
رویانیان گفت: سهمیه بهار 89 سه سهمیه 60 لیتری بود و برای آسایش مردم 80 لیتر را هم برای ایام عید اضافه کردیم، اما متاسفانه برخی از رسانه ها با این استدلال که سهمیه سه دوره 80 لیتری است، بنزین عید را 20 لیتر اعلام کردند در حالی که این برداشت اشتباه بود.
رییس ستاد مدیریت سوخت اضافه کرد: برنامه کاهش سهمیه از 80 لیتر به 60 لیتر در سال 89 طبق قانون بوده اما در سال 89 از این میزان کمتر نخواهد شد و حتی امکان بیشتر شدن سهمیه هم وجود دارد.

نوع مطلب : اقتصاد، 
برچسب ها : کاهش سهمیه بنزین، سهمیه بنزین، کاهش سهمیه بنزین خودروها به 60 لیتر، سهمیه بنزین خودروها، ستاد حمل و نقل، مدیریت مصرف سوخت،
گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور
گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور
درباره وبلاگ

گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور

مدیر وبلاگ : لیلا شادمان
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :