تبلیغات
گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور - طرح کارت پارک هوشمند در اصفهان به اجرا در آمد
 

برای نخستین بار در کشور و توسط شهرداری اصفهان;

طرح کارت پارک هوشمند در اصفهان به اجرا در آمد 


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان از راه اندازی و اجرای موفقیت آمیز طرح کارت پارک هوشمند برای نخستین بار در کشور خبر داد. مصطفی نوریان با اعلام این خبر گفت: در راستای تحقق شهرداری الکترونیک و رفاه حال شهروندان، همزمان با سی و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، طرح کارت پارک هوشمند توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان به بهره برداری رسید.
وی با اشاره به مشکلات ناشی از دریافت و پرداخت وجه و محاسبه ساعات پارک وسایل نقلیه و عدم اخذ اطلاعات آماری طرح کارت پارک ساعتی افزود: حوزه حمل و نقل و ترافیک در راستای توسعه فناوری های الکترونیک و همگام با سیاست های شهرداری اصفهان، طرح کارت پارک هوشمند را مورد بهره برداری قرار داده است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان اظهار داشت: سیستم استفاده شده در اجرای طرح کارت پارک هوشمند برای نخستین بار در سطح کشور به مرحله اجرا رسیده و تکنولوژی به کار رفته در آن به صورت انحصاری توسط شهرداری اصفهان به بهره برداری رسیده است.
وی حذف داد و ستد وجه نقد به صورت سنتی و امکان دستیابی به ریز اطلاعات خودرو پارک شده را از مشخصات دیگر اجرای طرح کارت پارک هوشمند عنوان کرد و ادامه داد: دستیابی به اطلاعات صحیح و دقیق تمامی وسایل نقلیه فعال، یکی از مهمترین مولفه های مدیریت ترافیک در شهرهای بزرگ محسوب می شود که خوشبختانه اجرای طرح کارت پارک هوشمند، این مهم را محقق ساخته است.
نوریان با اشاره به اینکه طبق بررسی های انجام گرفته در سال گذشته، 147 هزار تقاضای پارک مورد نیاز از سوی شهروندان در شهر اصفهان به ثبت رسیده است تصریح کرد: در سال 87، ظرفیت پارکینگ های عمومی ارائه شده، 9 هزار و 851 جایگاه بوده است که با احتساب تعداد فضاهای پارک حاشیه ای، 67 هزار ظرفیت به این تعداد جایگاه افزوده شده است.

نوع مطلب : اخبار شهرستانها، 
برچسب ها :
گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور
گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور
درباره وبلاگ

گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور

مدیر وبلاگ : لیلا شادمان
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :