تبلیغات
گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور - ماجرای نامه برندگان جایزه صلح نوبل به احمدی نژاد
 

 ماجرای نامه برندگان جایزه صلح نوبل به احمدی نژاد  

با انتشار خبرنامه 41 نفر از برندگان جایزه صلح نوبل به رئیس جمهور  ایران مبنی بر انتقاد به اوضاع داخلی ایران، یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه این خبر را تکذیب کرد. به گزارش آخرین نیوز، یک منبع مطلع در وزارت امور خارجه تاکید کرد که نامه ای از سوی برندگان جایزه صلح نوبل تاکنون دریافت نشده است.
ماجرا از این قرار است که در چند روز اخیر رسانه های خارجی عنوان کردند 41 نفر از برندگان جایزه صلح نوبل در نامه ای به احمدی نژاد نسبت به تحولات داخلی انتقاد کردند و موضع ایران در بحث هسته ای را غیرقابل قبول دانستند.
این منبع مطلع در وزارت خارجه با اشاره به این ماجرا هرگونه دریافت نامه ای تحت این عنوان را تا زمان انتشار خبر منتفی اعلام کرد و آن را فضاسازی رسانه ای علیه تحرکات و ابتکارات مثبت ایران در بحث هسته ای برشمرد.  گفتنی است شیرین عبادی اخیرا در گفت وگو  با رسانه های فارسی زبان خارج کشور از ارسال چنین نامه ای توسط "وای زد" یکی از برندگان یهودی جایزه صلح نوبل به همراه 40 نفر دیگر خبر داده است.  به گفته وی نویسندگان مدعی شدند برنامه هسته ای ایران خطری برای بشریت است. شنیده ها حاکی از آن است که نویسنده اصلی نامه رومانی الاصل و یکی از بازماندگان هولوکاست است، تلاش کرده با ارسال نامه فضای بین المللی علیه ایران را تشدید کند. این در حالی است که چند ماه پیش نیز 41 برنده جایزه صلح نوبل در نامه ای به احمدی نژاد  حمایت خود را از شیرین عبادی و خانواده اش اعلام کرده بودند.

نوع مطلب : ایران، 
برچسب ها :
گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور
گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور
درباره وبلاگ

گزیده روزنامه ها و خبرگزاری های کشور

مدیر وبلاگ : لیلا شادمان
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :